Magazin

Alec Baldwin: Ailem beni hayatta tuttu

Alec Baldwin (64) ile 2012 yılında dünyaevine giren 38 yaşındaki yoga eğitmeni Hilaria Baldwin’in, Ilaria Catalina Irena adını verdikleri 7’inci çocukları geçtiğimiz günlerde dünyaya gelmişti. Bu, aktörün Kim Basinger’la 1993’ten..

Alec Baldwin: Ailem beni hayatta tuttu

Alec Baldwin (64) ile 2012 yılında dünyaevine giren 38 yaşındaki yoga eğitmeni Hilaria Baldwin’in, Ilaria Catalina Irena adını verdikleri 7’inci çocukları geçtiğimiz günlerde dünyaya gelmişti. Bu, aktörün Kim Basinger’la 1993’ten 2002’ye kadar süren evliliğinden dünyaya gelen kızı Ireland ile birlikte, toplamda 8’inci çocuğu olmuştu.

“GERÇEKLEŞEN KÜÇÜK HAYALİMİZ”

Yeni kucağına aldığı bebeğiyle çekilen bir videosunu Instagram hesabından yayınlayan Hilaria, paylaşımına şu mesajı yazmıştı:

Alıntı Metni

Carmen (9), Rafael (7), Leonardo (6), Romeo (4), Eduardo (2) ve Lucia (1) isimlerini verdikleri 6 çocuğu bulunan ünlü çiftin duyurduğu bu mutlu habere, kısa sürede binlerce beğeni ve tebrik mesajları yağmıştı.

‘Babamın eşinin kaç çocuk doğuracağı beni ilgilendirmez!’

“YAŞAMA SEBEBİM”

Baldwin, 8’inci kez baba olmasının ardından 2.5 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından peş peşe çocuklarının fotoğraflarını yayınlayarak, ailesi için duygusal bir not yazdı. Oyuncu, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Alıntı Metni

NE OLMUŞTU?

Alec Baldwin, 2021 yılının ekim ayında yapımcısı ve oyuncusu olduğu ‘Rust’ filminin setinde ateşlediği bir silahla görüntü yönetmeni Halyna Hutchins’in ölümüne sebep olmuştu. Talihsiz olayın ardından soruşturma başlatılmış ve yaşananlar günlerce dünya gündeminde kalmıştı.

Baldwin, soruşturmanın ardından Şubat ayında açılan davanın sanıklarından biri olmuştu. New Mexico’daki sette meydana gelen olay sonrası Baldwin, aralşık ayında ilk defa verdiği röportajda, ABC televizyonunda, Hutchins’i öldüren kurşunu kendisinin sıktığını kabul etmediğini belirtmiş, “Tetiği ben çekmedim. Asla kimseye silah doğrultup tetiği çekmem” demişti.

HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNABİLİR

Son olarak yaşanan olayla ilgili konuşan Birinci Adli Bölge Savcısı Mary Carmack-Altwies, Hutchins’in ölümüne neden olan silahın ateşlenmesiyle bağlantılı olarak Alec Baldwin de dahil olmak üzere dört kişi hakkında suç duyurusunda bulunabileceğini açıkladı.

‘Setteki herkes o gün ne olduğunu biliyor!’

Bi Bülten

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL