Gündem

AKP’li belediye cami bahçesindeki ağaçları söktü

Yenişehirde Hatuniye Camii bahçesindeki ağaç ve çiçeklerin gönüllü bakım işlerini yapan camii cemaatinden Ömer Doğru, bir hafta önce dikilen 4 adet çınar ağacından 2sinin belediye ekiplerince sökülmesine tepki göstererek, Üyesi..

AKP’li belediye cami bahçesindeki ağaçları söktü

Yenişehirde Hatuniye Camii bahçesindeki ağaç ve çiçeklerin gönüllü bakım işlerini yapan camii cemaatinden Ömer Doğru, bir hafta önce dikilen 4 adet çınar ağacından 2sinin belediye ekiplerince sökülmesine tepki göstererek, Üyesi olduğum AKPden istifa ediyorum dedi.

BU İNSANLARLA BİR ARADA DURAMAM

Ben bu insanlarla bir arada duramam. Aynı camide de onların safında namaz kılamam. Dili olmayan bir canlıyı yok ettiler. Ağaçlar orada kuruyor şuanda diyen Doğru, şunları söyledi;

İzinleri müftülükten alınarak camii bahçesine bir hafta önce dikilen çınar ağaçları, belediye ekiplerince söküldü. Yetkililerin açıklama yapmadan ağaçları sökmesine anlam veremiyorum. Bu ağaçların kimseye zararı yok. Ben bu bahçenin 10 yıldır gönüllü bakıcılığını yapıyorum. Hiçbir karşılık beklemeden. Geçen Cuma günü belediye başkanı emir vermiş. Gidin ağaçları sökün demiş. AKP ilçe başkanına gittim ancak sonuç alamadım. Yaşananlar çok üzücü. Üyesi olduğum AKPden istifa ediyorum.

UYGUN BİR YERE DİKİLEBİLİRDİ

İYİ Parti ilçe Başkanı Ercan Özel de, Eğer dikilen o çınarların yeri uygun görülmedi ise aynı yerde daha uygun bir yere dikilebilirdi. Bu şekilde bir uygulama yapılmasının ve çınarların sökülüp atılmasının oldukça yanlış olduğunu düşünüyorum dedi.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/gundem.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”; bibülten.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL