Gündem

AK Parti Sözcüsü Çelik’ten Kılıçdaroğlu’na sert tepki: Türk siyasi hayatının en vahim, en utanç verici açıklamalardan biri

Yayınlanma: 01.11.2022– 12:41 / Son Güncelleme: 01.11.2022 – 12:52 Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, parti genel merkezinde milletvekilleri ile kahvaltıda buluştu. Toplantının ardından AK Parti Sözcüsü..

AK Parti Sözcüsü Çelik’ten Kılıçdaroğlu’na sert tepki: Türk siyasi hayatının en vahim, en utanç verici açıklamalardan biri

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kılıçdaroğlu'na sert tepki: Türk siyasi hayatının en vahim, en utanç verici açıklamalardan biri

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, parti genel merkezinde milletvekilleri ile kahvaltıda buluştu. Toplantının ardından AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. 

Çelik, başörtüsüne yönelik düzenlemede muhalefet turlarına ilişkin takvimin yarın netleşeceğini söyledi.

Çelik, Kılıçdaroğlu’nun uyuşturucu iddiasına sert tepki göstererek, “Türk siyasi hayatının en vahim, en utanç verici açıklamalardan birine imza attı” diye konuştu. 

Çelik’in açıklamaları:

“Milletvekillerimiz yaptıkları tespitlerle ilgili bilgi verdiler hem de önümüzdeki dönem çalışmalar ayrıntılı biçimde, iller bazında hem de çeşitli ziyaretlerle değerlendirilmiş oldu. Şehir buluşmaları yapıyoruz. İç ve dış siyasetle ilgili olarak arkadaşlarımız, yurt dışı olanlar yurt dışıyla ilgili, çeşitli değerlendirmeleri Cumhurbaşkanımız ile paylaştılar. Hızlı karar alınması değerlendirmeleri yapıldı.

Cumhurbaşkanımız seçime kadar kesintisiz bir çalışma takvimi talimatı oldu. Teşkilat başkanlığımız, seçim işleri başkanlığımız bu çalışmaları kesintisiz sürdürecek. Seçime kadar olan süreçteki çalışmalarla ilgili Cumhurbaşkanımızın, Genel Başkanımızın talimatlarını aldık. Bütün vekillerimizin görüşlerinin alındığı bir tablo ortaya çıktı.

Sayın Mahir Ünal’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Özlem Zengin arkadaşımız aday gösterildi, seçim çarşamba günü grup toplantısından sonra gerçekleşecek. Özlem Hanım’dan boşalan koltuğa Belgin hanım görevlendirildi.

KILIÇDAROĞLU’NA SERT TEPKİ

Bu sayın Kılıçdaroğlu’nun ‘Türkiye’de cari açığın kapatılması için uyuşturucu ticareti yapıldığı’ gibisinden belki de Türk siyasi hayatının en vahim, en utanç verici açıklamalardan birine imza attığını görüyoruz. Bunu söyleyenin alnına bu iftira ömrü boyunca yapışacaktır. Biz, uyuşturucu ile ve diğer suçlarla mücadele edildiğinde hedef alınan örgütlerden duyduğumuz sözlerin ana muhalefet liderinde ortaya çıkmasından ibret alıyoruz. Kılıçdaroğlu’nun polis ve jandarma teşkilatımızdan açık şekilde özür dilemesi gerekir. Bu provokasyon TSK’ya kimyasal silah iddiasının devamıdır. 

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL