Miss Pearl Of Turkey

Ahwera Trisha, Miss Pearl Of Turkey adayı oldu

Pearly Agency düzenlediği, Miss Pearl Of Turkey için hazırlıklar sürerken başvurular da devam ediyor. Birbirinden güzel adayların başvurduğu ve yarışacağı büyük organizasyonda ulusal çapta başvurular dikkatten kaçmadı. Ahwera Trisha’da başvuru..

Ahwera Trisha, Miss Pearl Of Turkey adayı oldu

Pearly Agency düzenlediği, Miss Pearl Of Turkey için hazırlıklar sürerken başvurular da devam ediyor. Birbirinden güzel adayların başvurduğu ve yarışacağı büyük organizasyonda ulusal çapta başvurular dikkatten kaçmadı. Ahwera Trisha’da başvuru yapan adaylardan oldu. Ahwera Trisha hedeflerinden ve kendinden bahsetti.

KENDİZİ TANITIRMISINIZ ?

Ahwera Trisha yaptığı açıklamada ‘Benim adım Ahwera Trisha 23 yaşında İstanbul’da yaşıyorum.
Ugandalıyım ve Mecidiköy merkezli Oks Model Ajansı ile çalışan profesyonel bir modelim.

DAHA ÖNCE KATILDIĞINIZ YARIŞMALAR NELERDİR ?

Kazandığım tüm Türkiye’de daha önce 2 yarışmaya katıldım, Miss Popularity ve Miss Uganda Turkey 2021/22

DÜNYA BARIŞI İLE İLGİLİ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ?

Hayatta kalmak için tamamen Barışa ihtiyacımız var. Barışla birlikte insanlar istedikleri ülkeyi şiddet korkusu olmadan gezme konusunda daha özgürler. Dünya barışı aynı zamanda kültürel alışverişlere, ekonomik ve sosyal kalkınmaya da katkıda bulunur. İnsanlar birbirleriyle özgürce etkileşime girebilir ve diğer insanlardan farklı kültürleri öğrenebilirler. Bu nedenle, şiddete karşı kişisel bir taahhütte bulunarak, kibar davranarak ve birbirinizi severek ve ihtiyacı olanlara yardım ederek barış yapardım.

HOBİLERİNİZ NELERDİR ?

Gönüllülük yapmayı, Fotoğraf çekmeyi, Yemek yapmayı, Seyahat etmeyi, Okumayı ve belirli bir müzik türünü dinlemeyi seviyorum.

YARIŞMA SONRASI HEDEFLERİNİZ NELERDİR ?

Bu yarışmaya en iyi seviyede rekabet edebileceğime ve yine de üretken olabileceğime dair iddiamı haklı çıkarmak için girdim. Bu yarışma sayesinde hedeflerime kolayca ulaşıp geleceğe daha iyi bir insan olabildim, böylece yarışmadan sonra; Ünvanımı, bizden daha az şanslı olanlara, evsizlere ve yoksullara yardım etmek için gönüllülük bilincini artırmak için kullanırdım. Ayrıca dünyada şefkat ve nezaket için şiddetle savunurum.

Miss Pearl of Turkey için hedefim Yarışmanın amacı bir amaç için kazanmaktır çünkü rekabet birbirimizdeki en iyiyi ortaya çıkarır ve öğrenebilmem, deneyimleyebilmem ve gelişebilmem için hayatın bana sunduğu her şeyle başa çıkma esnekliği.’ dedi.

While the preparations for Miss Pearl Of Turkey, organized by Pearly Agency, continue, the applications are also continuing. In the big organization where beautiful candidates applied and competed, national applications did not go unnoticed. Ahwera Trisha was one of the applicants.

CAN YOU INTRODUCE YOURSELF?

Ahwera Trisha said in a statement, “My name is Ahwera Trisha, I am 23 years old and live in Istanbul. I am from Uganda and a professional model working with Oks Model Agency based in Mecidiköy.

WHAT ARE THE COMPETITIONS YOU HAVE ATTENDED BEFORE?

I have participated in 2 contests in Turkey before, Miss Popularity and Miss Uganda Turkey 2021/22

WHAT DO YOU THINK ABOUT WORLD PEACE?

We need complete Peace to survive. With peace, people are more free to travel to any country they want without fear of violence. World peace also contributes to cultural exchanges, economic and social development. People can freely interact with each other and learn about different cultures from other people. Therefore, I would make peace by making a personal commitment to violence, being kind and loving one another and helping those in need.

WHAT ARE YOUR HOBBIES?

I love Volunteering, Taking Photos, Cooking, Traveling, Reading and listening to a certain type of music.

WHAT ARE YOUR GOALS AFTER THE COMPETITION?

I entered this competition to justify my claim that I could do my best and still be productive. Thanks to this competition, I could easily reach my goals and be a better person for the future, so after the competition; I would use my title to raise awareness of volunteering to help those less fortunate than us, the homeless and the poor. I also strongly advocate for compassion and kindness in the world. My goal for Miss Pearl of Turkey The purpose of the pageant is to win for a reason because competition brings out the best in each other and the flexibility to deal with whatever life has to offer so I can learn, experience and grow.’ aforementioned.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL