Foto Galeri Magazin Yaşam

4. Etap Altın İnci Ödülleri sahiplerini buldu

Sevil Uyar  ve Bekir Aksoy’un sunuculuğunu yaptığı, Tuğçe Altun Kirişçi ve Emre Kirişçi’nin organizatörlüğünde Pearly Agency’nin düzenlediği Altın İnci Ödülleri Bostancı Dedeman Otel’de sahiplerini buldu. Sahne de Bekir Aksoy ve..

Sevil Uyar  ve Bekir Aksoy’un sunuculuğunu yaptığı, Tuğçe Altun Kirişçi ve Emre Kirişçi’nin organizatörlüğünde Pearly Agency’nin düzenlediği Altın İnci Ödülleri Bostancı Dedeman Otel’de sahiplerini buldu.

Sahne de Bekir Aksoy ve Sevil Uyar sunuculuğunda Kırmızı Halıda Hande Aras sunuculuğunda gerçekleşen Organizasyona Gülden Karaböcek, Ceylan Koynat, İlyas Salman, Rahmi Özkan, Abidin Yerebakan, Volkan Başaran, Ümit Yaşar,  Yener Çevik,   Aydilge, Nevra Serezli, Müjdat Gezen, Cansu Taşkın  gibi ünlü isimler katıldı.

KADINA ŞİDDET KONUSUNA DİKKAT ÇEKİLDİ

Kadına şiddet, çocuk istismarı ve erken yaşta evlendirilen kız çocukları için düzenlenen Altın İnci Ödülleri hakkında kısa bir açıklama yapan Emre Kirişçi “Kadına Şiddet İnsanlığa İhanettir diyerek çıktığımız yolda büyük bir yol kat ettik, Sanatçılarımızla sponsorlarımızla ummalı çalışmanın sonuçlarını aldık. 6 aydır gece gündüz çalışarak oluşturduğumuz Altın İnci Ödülleri bizim çocuğumuz gibi oldu çıktığımız bu yolda büyümeye devam ediyor Türkiye genelinde düzenlemeyi düşündüğümüz organizasyonlarımızın başı olacak ve dünyaya ulaşacağız” dedi.

Emre Kirişçi - Tuğçe Altun Kirişçi

KADINLARIMIZ ÖLMESİN

Başarılı organizatör Tuğçe Altun Kirişçi, ‘Organizasyonlarımızda bağıra bağıra söylüyoruz kadınlarımız ölmesin canlarımız yanmasın daha fazla kurban vermeyelim diye ancak her geçen gün daha da fazla olan kadın cinayetleri tecavüzleri tabiki da canımızı fazlası ile sıkıyor. Bu tür organizasyonlarda bir tema kullanma zorunluluğumuz yok ancak biz özellikle bir tema seçiyoruz ki yaptığımız organizasyon daha fazla anlam bulsun sesimizi daha fazla duyuralım diye. Başarılı bir organizasyona daha imza attık her anlamda çok çaba sarf ettiğimiz gecenin ayrı bir güzelliği vardı oda defilemiz. Selma Oruç Atelier defilesi ile muhteşem bir defile hazırlayarak ihtişamlı bir gösteri yaptık’ dedi.

KADINLARLA İLGİLİ BESTE YAPMAK BENİ MOTİVE EDİYOR

Başarılı Kadın Söz Yazarı Ödülü’nü alan Aydilge ‘Çok mutluyum çünkü bu çok büyük bir sorumluluk. buna rağmen kadınların sesi olmaya çalışmak bana çok büyük motivasyon sağlıyor, hem de bir söz yazarı ve besteci olarak, bir söz yazarı ve besteci olarak, kadınlarla ilgili besteler yazabilmek konusunda da motive oluyorum açıkcası’ dedi.

Altın İnci Ödülleri

HAYIRSEVER FENOMEN FENOMAN MURAT ÖVÜÇ

Hayırsever fenomen ödülü’nü alan Murat Övüç ‘ Çok özel bir gece başarılı bir gece ve kadına şiddete hayır dediğimiz bir gece, hayırsever fenomen ödülünü aldım. 714 tane evladımıza tek başıma burs verdim, onlar adına alıyorum bu ödülü, yeter ki çocuklar okusun. dedi.

Altın İnci Ödülleri - Murat Övüç

Selma Oruç Tasarladı Cansu Taşkın Baş Manken Oldu

Selma Oruç tarafından düzenlenen defile ile konukların beğenisini toplayan özel tasarımlar da sahnede Cansu Taşkın’ın baş mankenliği ile sergilendi. Birbirinden güzel kostümlerin sergilendiği defile de birbirinden güzel mankenler yer aldı.

Altın İnci Ödülleri - Cansu Taşkın

Altın İnci Ödülleri

Altın İnci Ödülleri

Altın İnci Ödülleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL