Dünya

3 yaşındayken kaybolan Madeleine McCann olduğunu iddia etti

Yayınlanma: 18.02.2023– 12:33 / Son Güncelleme: 18.02.2023 – 12:33 Sosyal medya hesabından paylaşım yapan ve adı bilinmeyen Alman kadın, 2007 yılında Portekiz’deki Algarve’de bulunan bir tatil köyünde kaybolan 3 yaşındaki..

3 yaşındayken kaybolan Madeleine McCann olduğunu iddia etti

3 yaşındayken kaybolan Madeleine McCann olduğunu iddia etti

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan ve adı bilinmeyen Alman kadın, 2007 yılında Portekiz’deki Algarve’de bulunan bir tatil köyünde kaybolan 3 yaşındaki Madeleine McCann’in kendisi olabileceğini iddia etti. Genç kadın elinde iddiasını destekleyen kanıtlar olduğunu da bildirdi. Ancak yetkililer kadının iddialarını ciddiye almadı.

Ancak Alman kadın iddialarında ısrarlı ve DNA testi yapılmasını istiyor. 

Madeleine’nin ebeveynleri Kate ve Gerry McCann’in ise genç kadının bu iddialarını dikkate aldığı ve DNA testine sıcak baktığı öğrenildi. 

3 yaşındayken kaybolan Madeleine McCann olduğunu iddia etti - Resim : 1

21 yaşında olduğu belirtilen kadın, asıl yaşının 19 olabileceğini ve bunu anlamanın tek yolunun DNA testi olduğunu belirtiyor. 

25 binden fazla takipçisi olan genç kadın, Madeleine olabileceğini iddia eden ilk kişi değil. Daha önce de benzeri iddialarda bulunulmuştu. Geçen yıl bir Tiktok kullanıcısı kendisinin Madeleine olduğunu iddia etmişti. 

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL